Naprawa ciężarówek Legnica - Lubin

Naprawa samochodów ciężarowych i serwis TIR - mobilnie

Dojeżdżamy w każde miejsce umówione z klientem. O ile to możliwe naprawiamy na miejscu.


Z naszych doświadczeń wynika, że w 99% przypadków jesteśmy w stanie poradzić sobie na miejscu zdarzenia. Poczynając od diagnostyki komputerowej, poprzez bardziej zaawansowane metody diagnostyczne do usunięcia usterki czy konkretnej naprawy.


Usuwamy usterki elektryczne, wymieniamy moduły gotowe, jak różnego rodzaju zawory pneumatyczne, siłowniki itp. Naprawiamy układ paliwowy, dokonujemy regulacji oraz naprawy silnika – włączając naprawę główną. Wymieniamy sprzęgła wraz z kalibracją (automatyczna skrzynia biegów), wymieniamy, naprawiamy skrzynie biegów. Naprawiamy – regenerujemy mosty napędowe.


Nie obce jest nam również zawieszenie, oraz układ kierowniczy. 

Dokonujemy przeglądów, oraz regulacji hamulców, a także je naprawiamy, począwszy od wyżej wspomnianej pneumatyki, po wymianę elementów składowych, czasem regenerację tych elementów gdzie jest to dopuszczalne (nabijanie szczęk hamulcowych, regeneracja zacisków).


Oraz wiele innych czynności o których nie wspomniałem …


A wszystko po to by utrzymać TWÓJ pojazd lub maszynę w jak najlepszej kondycji, BYŚ nie zawiódł swoich KLIENTÓW, NIE TRACIŁ KONTRAKTÓW. NIE PŁACIŁ kar umownych, a wszystko to na miejscu, bez stresu, straty czasu i w bardzo konkurencyjnych cenach.